160 let rozhledny na Děčínském Sněžníku 31. 8. 2024

Po Noci kostelů následuje pro členky Jílovského pěveckého sboru čas na odpočinek. Nějaká komorní setkání se uskuteční, proběhne i nějaké to sborové pěvecké soustředění, ale letní čas je časem bez pravidelných zkoušek.

Sbor se připraví na vystoupení, které se bude konat 31. 8. 2024 u příležitosti oslav 160 let rozhledny na Děčínském Sněžníku. Město Jílové připravilo spolu s dalšími partnery bohatý program a střípkem v něm bude právě JPS.

160 let rozhledny na Děčínském Sněžníku 31. 8. 2024

Plánujeme účast - Noc kostelů 7. 6. 2024

Máte rádi tuto akci, která nabízí možnost v noční atmosféře navštívit nejen kostely a modlitebny, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další běžně nepřístupná místa? Ve všech těchto prostorách bývá pro návštěvníky připraven bohatý program.

S Jílovským pěvecký sborem se můžete vidět a slyšet  v pátek 7. 6. od 17:30 v kostele v Libouchci, od 18:45 v kostele na Husově nám. v Děčíně Podmoklech a od 20 hodin v kostele v Děčíně Bělé. Bližší popis na našem letáku.

Snad si alespoň jedno setkání ze všech plánovaných nenecháte ujít.

 

Plánujeme účast - Noc kostelů 7. 6. 2024

Novoborská písnička, zahrada ZUŠ Nový Bor, 25. 5. 2024

Jílovský pěvecký sbor se zúčastní benefičního festivalu Novoborská písnička. Letos 25. 5. proběhne druhý ročník této akce. Vloni se vybralo krásných 12 425 Kč, které přispěly na pomoc dětem se zrakovým postižením. Na festivalu bude pestrý program, vystoupí sbory dětské i sbory dospělých.

Jako lákadlo máme výčet některých účastníků z prvního ročníku: domácí sbor Kameláček, Roudnický dětský sbor, Javořičky z Plzně, DPS ZUŠ Varnsdorf, Polevský pěvecký sbor, sbory Cantoria a Arytmie z Prahy, Zpěvandule Česká Lípa a domácí Camella. I letos bude na co se těšit.

Bohatý program začně v 10:30 vystoupením dětských sborů a od 14 hodin až do 18 hodin bude přehlídka sborů dospělých. JPS je v harmonogramu od 14:10 h.

Nový Bor není zas tak daleko, tak lákáme k radostnému a smysluplnému výletu.

Novoborská písnička, zahrada ZUŠ Nový Bor, 25. 5. 2024

Jarní koncert v Jílovském zámku, 13. 4. 2024 od 16 hodin

Srdečně vás zveme na Jarní koncert Jílovského pěveckého sboru, a to v sobotu 13. 4. 2024. Zpíváme písně všech žánrů, nabídka bude tedy pestrá, podobně jako naše grafická pozvánka. Tak v Jílovském zámku od 16 hodin na viděnou!

Jarní koncert v Jílovském zámku, 13. 4. 2024 od 16 hodin

Krásné jaro, veselé Velikonoce!

Jílovský pěvecké sbor přeje všem radostné svátky!

A na Jarním koncertu 13. 4. 2024 na viděnou.

Krásné jaro, veselé Velikonoce!

Zpíváme pro UNICEF, Evangelický kostel Děčín, 21. 3. 2024 od 17 hodin

Po celé republice se pěvecké sbory připojují k charitativní akci Zpíváme pro UNICEF.

Jílovský pěvecký sbor zorganizoval svůj benefiční koncert společně s Farním sborem českobratrské církve evangelické v Děčíně a vystoupí ve čtvrtek 21. 3. od 17 hodin v kostele na Teplické ulici.

Výtěžek ze vstupného poputuje právě Dětskému fonfu OSN. Ten vznikl v roce 1946 jako Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci (UnitedNations International Children’s Emergency Fund) pro pomoc dětem postiženým 2. světovou válkou.

V současnosti pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj od narození až do dospělosti.

Největší část pomoci směřuje tam, kde je situace dětí nejtíživější. Za více než půl století své činnosti pomohl UNICEF zachránit životy stovek milionů dětí.

Peníze, kterými příznivci přispějí při vstupu na koncert, budou využity např. na nákup sanitárních pomůcek nebo pomůcek pro vzdělávání pro děti v krizových oblastech po celém světě.

Více informací na: www.zpivameprounicef.cz

 

Zpíváme pro UNICEF, Evangelický kostel Děčín, 21. 3. 2024 od 17 hodin

Přejeme krásné Vánoce a do nového roku zdraví, štěstí a pohodu!

Přejeme krásné Vánoce a do nového roku zdraví, štěstí a pohodu!

Hudba lidem dobré vůle - 24. 12. od 15 hodin Evangelický kostel Děčín - Teplická ul.

Hudba lidem dobré vůle 2023 bude!

Ve spolupráci s Farním sborem Českobratské církve evangelické zazpíváme i letos na koncertě věnovaném všem lidem dobré vůle. Účast přislíbila i paní Renata Mužíková-Vrátná, a tak se můžete těšit i na její vystoupení a společné písně.

Zpívání v kostele - Libouchec 22. 12. 2023 od 17 hodin

Krátce před Štědrým dnem si můžeme zazpívat v Kostele sv. Tří králů v Libouchci. Na akci u našich nejbližších sousedů zazní koledy v podání zpěváků ZŠ a MŠ Libouchec. Jílovský pěvecký sbor vystoupí jako host a přidá pár písní na závěr. 

Vánoce a děti, to k sobě patří, tak přijďte nasát tu pravou sváteční atmosféru.

Zpívání v kostele - Libouchec 22. 12. 2023 od 17 hodin

Koncert v Jílovém na zámku - 17. 12. 2023 od 16 hodin

Přijměte pozvání na adventní koncert Jílovského pěveckého sboru, který se uskuteční v neděli 17. prosince 2023 v sále Jílovského zámku. Začínáme v 16 hodin, vstup je zdarma. Koncert je pořádán ve spolupráci s Městem Jílové.

I v době, která není jednoduchá pro mnohé z nás, můžeme zažít radost, pohodu a velmi potřebný relax. Zvedněte se od telky, nebo vypněte sporáky a trouby, zvolněte v předvánočním shonu. Vezměte přátele, sousedy, příbuzné... Nemáte nikoho takového? Tak přijďte sami, třeba tu najdete spřízněnou duši. Osamocení tu rozhodně nebudete. Můžete posedět a zaposlouchat se do adventních a vánočních písní. Připravujeme je právě pro vás.

Těšit se můžete i na milého hosta - paní Renatu Mužíkovou-Vrátnou, se kterou jsme navázali před několika lety dlouhodobou spolupráci, a která, jakmile jí to pracovní vytížení ve Sboru Národního divadla v Praze dovolí, zpestřuje a obohacuje svým zpěvem naše vystoupení.

Na koncertě zazní skladby v našem repertoáru nové, ale i ty starší, osvědčené, a u vás, posluchačů, oblíbené. Věříme, že některé si zazpíváme všichni společně.

A třeba právě z vás vzejdou nové posily, které jsou pro sbor potřebné a vítané. Znovu připomínáme, že sbor je otevřen všem hlasům, mužům, ženám, dětem od 12 let (nebo po dohodě i mladším). Pěvecké zkušenosti jsou jistě výhodou, ale nejsou nutné. Kromě zpěváků a zpěvaček uvítáme i muzikanty, hráče na rozličné hudební nástroje.

Těšíme se na vás v publiku a následně třeba i ve svých řadách.

Koncert v Jílovém na zámku - 17. 12. 2023 od 16 hodin

Koncert v Děčíně - Bynově - Kostel Jm. Panny Marie, 10. 12. 2023 od 17 hodin

Je tu sváteční čas a my bychom vás rádi pozvali na náš první adventní koncert, a to Bynovský.

Nevelký kostel Jm. Panny Marie nám byl vždy příjemným prostorem pro koncertování. Svou polohou je přístupný jak příznivcům z Jílového, tak z Děčína a zřejmě proto bývá zájem z řad publika značný.

Bude tomu tak i tentokrát? Přijdete?

Koncert v Děčíně - Bynově - Kostel Jm. Panny Marie, 10. 12. 2023 od 17 hodin

Advent/Vánoce 2023 - přehled vystoupení Jílovského pěveckého sboru

Na vánoční svátky si ještě chvilku počkáme, ale už teď nabízíme přehled našich vystoupení, abyste si mohli vybrat to, které vám termínem nebo místem konání nejvíc vyhovuje.

10. 12. Kostel Jména Panny Marie Děčín - Bynov, od 17 hodin (ve spolupráci s Římskokatolickou farností Děčín IV)

17. 12. Jílovský zámek, od 16 hodin (ve spolupráci s MÚ Jílové)

22. 12. Kostel svatých Tří králů Libouchec - Vánoční zpívání, od 17 hodin (organizuje ZŠ a MŠ Libouchec, JPS vystoupí jako host)

24. 12. Evangelický kostel Děčín - Teplická ul. - Hudba lidem dobré vůle, od 15 hodin (ve spolupráci s Českobratrskou církví evangelickou Děčín)

Připravujeme

Letí to a Jílovský pěvecký sbor pomalu plánuje společně s dalšími orgnizacemi a spolky letošní adventní koncerty.

Pokud plánujete také, můžete si v případě zájmu označit v kalendáři 10. 12. 23, kdy se chystá adventní koncert v Děčíně Bynově v Kostele Jm. Panny Marie.

Dále pak 17. 12. 23 bude sbor zpívat na adventním vystoupení v Jílovém na zámku. Bližší informace očekávejte.

Další adventní a vánoční koncerty jsou prozatím v jednání.

 

Připravujeme

Opět začínáme

Po načerpání sil během letních sborových prázdnin a po absolvování intenzivního sborového soustřednění v krásném prostředí Růžové najíždíme znovu na běžný zkouškový režim. Zkoušky probíhají (skoro) každý čtvrtek od 18 hodin v ZŠ Jílové na náměstí.

Kdo chcete naskočit - dát svému volnému času nový směr - je velmi vhodná příležitost. Vítáme nové hlasy, tváře, kamarády/kamarádky.

 

Opět začínáme

Léto je tady

V červenci a v srpnu se pravidelné zkoušky sboru nekonají. Plánujeme se sice občas setkat a poslední prázdninový víkend patří každoročně letnímu sborovému soutředění, jinak ale budeme hlavně čerpat novou energii potřebnou k další činnosti.

Všem přejeme krásné léto!

A s novým školním rokem 2023/2024 se těšíme na vás, nové členy sboru.

Léto je tady

Noc kostelů 2023 se koná 2. 6.

Je to noc plná lehkosti a nenucenosti a zároveň citlivosti a hloubky.
Rozmanitost nabídky Noci kostelů poskytuje zúčastněným mnoho možností, jak se seznámit s vírou – a každý si může sám zvolit, do jaké míry se přiblíží. 

Jílovský pěvecký sbor připravuje pro vás repertoár ve spolupráci s místní rodačkou a nynější členkou sboru Národního divadla v Praze paní Renatou Mužíkovou-Vrátnou.

Nádherné skladby zazní:

od 18 h v Kostele sv. Jana Nepomuckého v Jetřichovicích

od 20 h v Evangelickém kostele v Děčíně na Teplické ulici

od 21:30 h v Kostele Panny Marie v Děčíně Bynově

V České republice se do Noci kostelů každoročně zapojuje na 1 400 kostelů a modliteben, které kromě otevřených dveří nabízejí více než 6 000 doprovodných programů. Zájem bývá pravidelně velký a každoročně se pohybuje kolem 450 000 návštěvnických vstupů.

Budete letos také mezi návštěvníky?

 

Noc kostelů 2023 se koná 2. 6.

Krásné Velikonoce, radostné jaro!

Jílovský pěvecký sbor přeje všem hodně jarní síly!

Krásné Velikonoce, radostné jaro!

Jarní koncert, Zámek Jílové 1. 4. 2023

Po roce se můžeme společně setkat u příležitosti Jarního koncertu, a to v sobotu        1. dubna od 17 hodin v hlavním sále Jílovského zámku.

Kromě Jílovského pěveckého sboru vystoupí jako milý host dětský sboreček Březinky z Děčína.

Sluníčková jarní atmosféra bude ve vzduchu.

 

Jarní koncert, Zámek Jílové 1. 4. 2023

Konference MAS Labské skály 22. 2. 2023

Jílovský pěvecký sbor přispěje svým krátkým vystoupením.

Konference MAS Labské skály 22. 2. 2023

Nábor nových členů

Byl/a jste na našem vystoupení a líbila se vám naše práce? Uvažujete o tom, zpívat ve sboru? Chcete se k nám přidat?

Nové členy a členky přijímáme celoročně. Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti se zpěvem a muzicírováním, i když je samozřejmě vítáme. Věk není důležitý, doporučujeme členství od 12 do 100 let.

Přijďte na naši zkoušku, ideálně po předchozí dohodě (mail: zpivanijilove@seznam.cz). Zkoušíme (téměř) každý čtvrtek od 18 hodin ve škole v Jílovém na náměstí.

Zkoušky se nekonají o hlavních letních prázdninách.

Tak co, jdete do toho? My se na vás těšíme.

Nábor nových členů

PF 2023

Jílovský pěvecký sbor přeje všem radostný a úspěšný rok 2023!

Prožijme ho ve zdraví a štěstí, v blízkosti milých lidí.

A mysleme na to, že hudba je lék, a kdo si zpívá, krásu vidí.

PF 2023

Sváteční zpívání v Jetřichovicích, 30. 12. 2022

I po Vánocích můžete společně s námi prožít sváteční chvíle. V pátek 30.

12. vystoupí Jílovský pěvecký sbor v kostele sv. Jana Nepomuckého v

nedalekých Jetřichovicích. Žádné z našich vystoupení není totožné,

repertoár obměňujeme, a tak se můžete těšit i na písně, které na

předchozích koncertech nezazněly. Pokaždé s námi můžete zažít něco

nového. Začínáme v 16 hodin.

Sváteční zpívání v Jetřichovicích, 30. 12. 2022

Krásné vánoční svátky

Jílovský pěvecký sbor přeje všem klidné svátky, prožité v radosti, pohodě a ve zdraví.

Krásné vánoční svátky

Hudba lidem dobré vůle, Děčín 24. 12. 2022

Tradiční slavnostní setkání lidí dobré vůle v děčínském kostele na Teplické

ulici v sobě vždy nese dotek slavnostního štědrovečerního ducha. Jílovský

pěvecký sbor nebude letos mezi účinkujícími chybět. Srdečně vás zveme,

atmosféra akce bývá opravdu silná.

Dobrovolné vstupné poslouží na charitativní účely.

Hudba lidem dobré vůle, Děčín 24. 12. 2022

Jílovský pěvecký sbor zpívá doma 17. 12. 2022

Adventní a vánoční písně vám s velkou chutí zazpíváme v místním kostele.

Sál Jílovského zámku jsme tentokrát zaměnili za kostelní prostory a

těšíme se na věrné příznivce, kteří se tímto nedají zaskočit a změnu

uvítají, nebo alespoň vyzkoušejí. Zážitek bude -věříme- umocněn i

nádhernou akustikou. Teplou deku s sebou a na viděnou!

Jílovský pěvecký sbor zpívá doma 17. 12. 2022

Zpíváme v Bynově 11. 12. 2022

Malý kostelík u Bynovského sídliště byl už vícekrát místem setkání

Jílovského pěveckého sboru se svými příznivci. Můžeme se tam potkat při

adventním koncertu i 11. 12. 22.

Zpíváme v Bynově 11. 12. 2022

Adventní setkání u kaple Panny Marie na Sněžníku 3. 12. 2022

Jílovský pěvecký sbor vystoupí jako součást programu.

Adventní setkání u kaple Panny Marie na Sněžníku  3. 12. 2022

Koncert v Růžové 27. 11. 2022

Zvažujete poslech adventního koncertu Jílovského pěveckého sboru spojit

s výletem? Pak je koncert v Růžové ta správná volba.

Koncert v Růžové 27. 11. 2022

Nabídka Jílovského pěveckého sboru pro vás

Dva roky zpátky se slavnostní koncerty nekonaly, a to z důvodu omezení

vydaných vládou v souvislosti s onemocněním Covid SARS-19. Tady je

nabídka termínů adventních a vánočních koncertů a vystoupení 2022.

Vyberte si ten svůj. Anebo přijďte na všechny!

 

27. 11. Kostel svatého Petra a Pavla v Růžové od 17 h

11. 12. Kostel Jm. Panny Marie v Děčíně - Bynově od 17 h

17. 12. Kostel Nejsvětější trojice v Jílovém od 17 h

24. 12. Evangelický kostel v Děčíně od 15 h

Nabídka Jílovského pěveckého sboru pro vás

Pozvánka na setkání pěveckých sborů 11. 9. 2022

Pokud za zážitky rádi cestujete i za hranice naší země, možná vás osloví nabídka od blízkých sousedů. Na zpívání ve skalách, kam byl náš sbor pozván jako host, zprostředkováváme i my tímto srdečné pozvání!

Pozvánka na setkání pěveckých sborů 11. 9. 2022

Jílovský sbor v Evangelickém kostele v Děčíně

Jílovský sbor v Evangelickém kostele v Děčíně

Jarní koncert Jílovského pěveckého sboru

Jarní koncert Jílovského pěveckého sboru

Noc kostelů s Jílovským pěveckým sborem

10. června 2022 se uskuteční celorepubliková akce Noc kostelů. Čáká nás příjemná noc plná zpěvu a rozjímání.

Pokud se vydáte do některého z kostelů v okolí, můžete se potkat s Jílovským pěveckým sborem:

od 18:30 v Kostele svatého Jana Nepomuckého v Jetřichovicích

od 20:30 v Kostele svatého Václava a Blažeje v Děčíně

od 22:00 v Kostele svatého Františka z Assisi (Husovo náměstí, Děčín)

 

Mnoho příjemných chvil přeje JPS!

KONCERTY ZRUŠENY

Velice se omlouváme, ale vzhledem k dlouhodobě nepříznivé situaci a z organizačních důvodů, musíme všechny adventní koncerty zrušit.

Všem našim posluchačům přejeme klidné a pohodové Vánoce, štěstí, zdraví a spokojenost.

Jílovský pěvecký sbor, z. s.

Adventní koncert v Jílovém 11. prosince 2021

Kouzlo domova vždy umocní krásná hudba.

Přjďte si navodit vánoční atmosféru a poslechnout si vánoční písně v podání Jílovského pěveckého sboru do prostor Jílovského zámku v sobotu 11. prosince od 17:00.

Těšíme se na Vás!

Adventní koncert v Jílovém 11. prosince 2021

Adventní koncert v Libouchci 17. prosince 2021

Srdečně zveme všechny své příznivce na adventní koncert

17. prosince od 18:00 do kostela Tří králů v Libouchci.

Adventní koncert v Libouchci 17. prosince 2021

Adventní koncert v Bynově 19. prosince 2021

Přijďte se s námi slavnostně naladit a v poklidu si poslechnout vánoční a předvánoční písně

do kostela Jména Panny Marie v Děčíně - Bynově.

Kostel se rozezní 19. prosince od 17:00. 

Rádi Vás uvidíme!

Adventní koncert v Bynově 19. prosince 2021

Hudba lidem dobré vůle v Evangelickém kostele 24. prosince 2021

Přijďte společně s námi přispět na dobrou věc!

V pokoře si můžete poslechnout slova pana faráře Matějovského

a zároveň se příjemně svátečně naladit vánoční hudbou a příjemnou atmosférou Evangelického kostela

na Štědrý den od 15:00.

Výtěžek této akce je vždy využit správným směrem...

Kromě Jílovského pěveckého sboru se můžete těšit i na další hosty.

Hudba lidem dobré vůle v Evangelickém kostele 24. prosince 2021

Celostátní akce sborový Zpěvomat

Přijali jsme nabídku Unie sborů na účast v celostátní akci sborů ,,Zpěvomat". Účast přislíbilo prozatím 19 sborů ve 13 městech. Sbory vyrazí zpívat do ulic na neobvyklá místa a svým zpěvem chtějí lidem předat pozitivní náladu a umožní svým posluchačům vybrat si ze seznamu píseň na přání...

Hudba a písně by měly rozeznít ulice a vy toho můžete být součástí společně s námi.

Zpívat budeme v pondělí 13. září od 18:00 v parčíku v Jílovém mezi ulicemi Lipová a Sněžnická.

Nazpívanou!

Celostátní akce sborový Zpěvomat

Slavnostní odhalení kříže

V soboru 18. 9. v 11 hodin můžete společně s námi odhalit obnovený kříž pod Výrovnou za přítomnosti vedení našeho města a dalších hostů. Zároveň budeme svědky vysazení lípy, která by měla nahradit lípu původní. Po zasazení lípy bude u křížku instalována i lavička, která bude sloužit k relaxaci a odpočinku v přírodě. Máme radost, že můžeme být u takovéto příjemné události. Doufáme, že se najdou další podobné projekty a děkujeme vedení města za podporu dobrých nápadů.

Držíme všem palce, těšíme se na setkání

Vážení příznivci sborového zpívání, velice nás zarmoutila dlouhá a nečekaná pěvecká pauza. Těšíli jsme se na jarní koncerty, Noc kostelů a další zajímavé akce. Bohužel nás, tak jako všechny ostatní, zasáhla vládní opatření v rámci pandemie. 

Sbor musel přerušit svou činnost, ale velice se těší na sborové soustředění a následné akce, které plánujeme na podzim a adventní období v závěru roku 2020.

Přejeme všem pevné zdraví, veselou mysl a nádherné léto

Jílovský pěvecký sbor

 

Přivítáme jaro písněmi - POZOR ZMĚNA TERMÍNU!!! Termín bude včas oznámen.

Jílovský pěvecký sbor Vás srdečně zve na první koncert letošního roku, kterým přivítáme jaro.

Budeme se na Vás těšit 13. března 2020 v 18. hodin v prostorách Jílovského zámku.

OMLOUVÁME SE ZA ZMĚNU TERMÍNU KONÁNÍ JARNÍHO KONCERTU ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

JPS

Adventní koncertování Jílovského pěveckého sboru

Pokud si chcete zpříjemnit čekání na Štědrý den a vánoční svátky, můžete navštívit některý z prosincových koncertů:

1. 12.  Doksy - vystoupení na náměstí v Doksech - sboristé budou doprovázet živý Betlém (vystoupení v 16:30 a 17:30)

8. 12.  Adventní koncert v Bynově v kostele Jména Panny Marie od 17hodin

15. 12.  Adventní koncert na Jílovském zámku od 17hodin

20. 12. Adventní koncert v kostle svatých Tří  králů v Libouchci od 18hodin

24. 12.  Hudba lidem dobré vůle - vánoční charitativní koncert v Evangelickém kostele v Děčíně od 15hodin

28. 12.  Vánoční koncert v Jetřichovicích od 15hodin

 

Všem lidem dobré vůle přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2020.

Zpíváme seniorům pro radost v DPS Kamenická

Každého potěší milá návštěva a návštěva s písní na rtech dvojnásob.

Věříme, že se nám podaří potěšit seniory v DPS Kamenická jarním repertoárem,

se kterým za nimi zavítáme 11. dubna (15:30 - 16:00)

Zpíváme pro UNICEF v Evangelickém kostele v Děčíně

Jílovský sbor se rozhodl přispět na dobrou věc a tak se v letošním roce zapojí do celorepublikové sbírky ,,Zpíváme pro UNICEF". Koncert se uskuteční 20.3. od 17:00 v Evangelickém kostele v Děčíně-Podmokly.

V roli hostů se představí dětský pěvecký sboreček Notička při MŠ Boletice.

Vstupné je dobrovolné, minimálně však 50,- a výtěžek poputuje na program UNICEF ,,Dobrý start do života".

Přijďte podpořit dobrý nápad, který má smysl.

Děkujeme!!!

více informací o projektu www.zpivameprounicef.cz

Zpíváme pro UNICEF v Evangelickém kostele v Děčíně

Poděkování Jílovského pěveckého sboru

Rádi bychom poděkovali všem posluchačům za jejich podporu a chtěli bychom popřát do roku 2019 vše nejlepší, radost a příjemné prožitky spojené nejen s hudbou, ale především s rodinou a přáteli.

JPS

Poděkování Jílovského pěveckého sboru

Prosincové zpívání Jílovského pěveckého sboru

V prosinci si můžete vybrat z několika příjemných akcí, kde si s námi můžete zazpívat, poslechnout si nás a zároveň máte možnost se svátečně naladit.

2.12.   Adventní koncert v Kostele svatého Františka Xaverského v Bělé u Děčína

9.12.   Adventní koncert na zámku v Jílovém

14.12.  Netradiční zpívání cestou z Děčína do Ústí nad Labem (ve vlaku) a poté zpívání v hale Hlavního nádraží v Ústí 

           nad Labem (17:00) - VELICE SE OMLOUVÁME, AKCE ZRUŠENA.

16.12.  Zpívání na nádvoří Děčínského zámku (16:30)+ Adventní koncert v Kostele Jména Panny Marie v Bynově (18:00)

24.12.  Hudba lidem dobré vůle - Evangelický kostel v Děčíně na Teplické ulici (15:00)

29.12.  Sváteční koncert v závěru roku v Kostele svatého Jana Nepomuckého (16:00)

Srdečně Vás zveme a přejeme příjemnou zábavu.

Prosincové zpívání Jílovského pěveckého sboru

25.5. Noc kostelů

I v letošním roce se náš sbor zapojí do celostátní akce ,,Noc kostelů".

Pokud si najdete chvilku, naleznete nás v následujících kostelech:

18:00 kostel v Bělé (Kostel sv. Františka Xaverského)

19:30 Kostel svatého Václava a Blažeje v Děčíně

21:00 kostel v Bynově (Jména Panny Marie)

18. května Koncertujeme v Tisé

S radostí jsme přijali pozvání ke spolupráci se sborem v Tisé a zveme Vás do tisského kostela, kde se uskuteční od 18. hodiny koncert.

10. května Zpívání v hale Hlavního vlakového nádraží v Děčíně KONCERT ZRUŠEN

Zastavte se společně s námi, odpočiňte si po náročném dni a třeba si i zanotujte.

Neformální koncert začíná úderem 17. hodiny.

Omlouváme se, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni koncert zrušit. Věříme, že si koncert vynahradíme při dalším zpívání.

21. dubna 2017 od 18hod. Jarní koncert na zámu v Jílovém

Rádi bychom pozvali své příznivce, přátele a každého, kdo by chtěl ztrávit pár příjemných chvil s písní, na první koncert letošní sezóny. Sbor pro Vás připravuje nejen písně lidové (české, slovenské, chorvatské...), ale i písně populární. Věříme, že každý posluchač si přijde na své.

 

21. dubna 2017  od 18hod.  Jarní koncert na zámu v Jílovém

27. května 2017 5. ročník nesoutěžního festivalu sborů s názvem ,,Kdo si zpívá, krásu vidí"

Jedinečná příležitost, jak shlédnout v Jílovském zámku hned čtyři pěvecké sboru pohromadě, je opět zde. Letos se uskuteční již 5. ročník festivalu pěveckých sborů s příznačným názvem ,,Kdo si zpívá, krásu vidí".

Na trpělivé posluchače čeká ochutnávka písní nejen různého hudebního žánru, ale především rozmanitost v provedení.

Nenechte si ujít tuto báječnou akci a přijďte si zanotovat.

 

21. dubna 2017 od 18hod. Jarní koncert na zámu v Jílovém

Rádi bychom pozvali své příznivce, přátele a každého, kdo by chtěl ztrávit pár příjemných chvil s písní, na první koncert letošní sezóny. Sbor pro Vás připravuje nejen písně lidové (české, slovenské, chorvatské...), ale i písně populární. Věříme, že každý posluchač si přijde na své.  

27. května 2017 5. ročník nesoutěžního festivalu sborů s názvem ,,Kdo si zpívá, krásu vidí"

Jedinečná příležitost, jak shlédnout v Jílovském zámku hned čtyři pěvecké sboru pohromadě, je opět zde. Letos se uskuteční již 5. ročník festivalu pěveckých sborů s příznačným názvem ,,Kdo si zpívá, krásu vidí". Na trpělivé posluchače čeká ochutnávka písní nejen různého hudebního žánru, ale především ...

Noc kostelů 9. června 2017

I letos se Jílovský pěvecký sbor zapojí do celonárodní akce ,,Noc kostelů". Kostely se rozsvítí a rozezní zpěvy sborů i hudebních nástrojů a Vy si můžete užít zvláštní, duchovní atmosféru i příjemnou akustiku těchto míst.

18:00  kostel Nejsvětější trojice v Jílovém

19:30  Evangelický kostel v Děčíně, na Teplické ulici

21:00  Zámek v Děčíně, kaple

Odborné soustředění sboru v malebné vesnici v Srbské Kamenici

25. - 27. 8. Jílovský pěvecký sbor vyrazí na odborné soustředění, kde bude pilně nacvičovat vánoční repertoár. V rámci soustředění pořádá sbor koncert v kostele sv. Václava v Srbské Kamenici.

26. srpna 2017 koncert v Srbské Kamenici

I v letošním roce si pro Vás připravil Jílovský pěvecký sbor letní vystoupení v kostele Sv. Václava v Srbské Kamenici. Od 17 hodin se v kostele rozezní písně různého žánru a rozličných melodií. Těšíme se na Vás...

26. prosince Koncert v evangelickém kostele v Děčíně

Velice rádi zpíváme v příjemném prostředí evangelického kostela na Teplické ulici v Děčíně, proto jsme se v závěru letošního roku rozhodli věnovat poslední sváteční zpívání právě tomuto místu.

Koncert zahájíme v 17 hodin a rádi Vás uvidíme

26. prosince Koncert v evangelickém kostele v Děčíně

21. prosince Zpívání v hale hlavního nádraží v Děčíně

Jestli dáváte přednost neformálním akcím, určitě si nenechte ujít naše zpívání v hale hlavního nádraží v Děčíně.

Hostem našeho vánočního setkání bude Českokamenický sbor.

Koncert začíná v 16 hodin.

21. prosince Zpívání v hale hlavního nádraží v Děčíně

17. prosince Adventní koncerty na Děčínsku

Rádi jsme přijali pozvání na Děčínský zámek, kde si nás můžete poslechnout ve 12 hodin na nádvoří zámku.

 

Pokud dáváte přednos prostředí kostela, mohli bychom Vás nalákat na koncert, který se koná v kostele Panny Marie v Bynově od 17 hodin opět 17. prosince.

17. prosince Adventní koncerty na Děčínsku

2. prosince Zpívání u rozsvícení vánočního stromku a vánoční koncert na Jílovském zámku

Čas utekl jako voda a my se opět těšíme na chvíle, které ve vánočním čase ztrávíme s našimi stálými posluchači i novými hosty.

Zazpívejte si s námi u stromečku po půl šesté a poté se přijďte zahřát nejen tóny hudby do sálu Jílovského zámku.

2. prosince Zpívání u rozsvícení vánočního stromku a vánoční koncert na Jílovském zámku