Jílovský pěvecký sbor

Jílovský pěvecký sbor z.s. je sdružení amatérských zpěváků, v současnosti spíš zpěvaček, z Jílového, Děčína, Libouchce a okolí. Sbor má dlouholetou tradici a v jeho vedení se vystřídala řada nadšenců. Pro příklad Veronika Špačková, manželé Záhorovi, Barbora Procházková a další.

V současnosti se sbormistrovství ujala Lenka Lešáková a korepetitorkou je Marcela Ledvinková. Členkami jsou ženy a dívky různého věku a povolání, které berou zpěv jako svého koníčka a rády se o radost z něj podělí se svými příznivci na různých vystoupeních a koncertech.

Jílovský pěvecký sbor stále přijímá nové členy, a to jak ženské hlasy, tak především muže, kteří ve sboru citelně chybějí. Předchozí zkušenosti s členstvím v pěveckém sboru nejsou potřebné, stejně jako znalost not. Vítáme spolehlivé lidi, pro které bude zpívání příjemným zpestřením života. Členství ve sboru přináší ale i drobné povinnosti, jako je co nejčastější možná účast na zkouškách, vystoupeních, soutředěních, a také drobné finanční podílení se na chodu sboru. Spodní doporučovaný věk pro nové členy je 12 let, horní věk je neomezený. Zkoušíme každý čtvrtek v podvečer v Jílovém.

V případě zájmu nebo dotazů se můžete obrátit na mail: zpivanijilove@seznam.cz, nebo mobil 736 111 907 (v odpoledních hodinách).

Poděkování za podporu a spolupráci patří městu Jílové a Základní škole Jílové.

Jílovský pěvecký sbor